Skip links

PRELIMINARI DARBŲ PABAIGA 2022 III KETV.

IDEALI VIETA TAVO GYVENIMO PRADŽIAI

KK STUDIO projektas, įsikūręs centrinėje sostinės dalyje, yra skirtas tavo naujo savarankiŠko gyvenimo etapo pradžiai.

PATOGI LOKACIJA

Patraukli ir strategiškai patogi KK STUDIO lokacija padės neatitrūkti nuo miesto ritmo ir leis pasijausti jei ne pasaulio, tai neabejotinai Vilniaus centru.

Draugiška aplinka

Tokioje draugiškoje lokacijoje renkasi ir draugiški gyventojai, todėl su piktais kaimynais kovoti nereikės. Gali neabejoti, kad harmonija vyraus ne tik namuose, bet ir visame rajone.

KALVARIJŲ G. 135 KALVARIJŲ G. 135 KALVARIJŲ G. 135
KALVARIJŲ G. 135 KALVARIJŲ G. 135 KALVARIJŲ G. 135

GALIMO ĮRENGIMO PAVYZDŽIAI

Kiekviena studija yra išplanuota taip, kad būtų galima išnaudoti pilną jos potencialą ir užpildyti net ir pačias netikėčiausias erdves. Tai — tavo namai, kuriuose egzistuoja tik tavo taisyklės, tavo kūryba, idėjos ir visiška laisvė išreikšti save.

RINKTIS STUDIJĄ

LAISVAS

REZERVUOTAS

PARDUOTAS

[naujiplanai]

LOKACIJA:

I vieną pusę pasisukęs senamiestį pasieksi vos per 10 minučių, kitoje matysi ramius kaimyninius miegamuosius rajonus bei galimybių kupinus verslo centrus. O iki numylėtų prekybos ir pramogų gigantų keliausi tik 5-8 minutes. Vasarą gamtos toli ieškoti nereikės — ji pati tave apsups Verkių regioniniu parku su paplūdimiais ir pažintiniais takais.

8 MIN

ŽIRMŪNŲ PAPLŪDIMYS ŽIRMŪNŲ PAPLŪDIMYS

VICHY VANDENS PARKAS VICHY VANDENS PARKAS

5 MIN

TECHNOPOLIS TECHNOPOLIS

2 MIN

1 MIN

PRAMOGŲ ARENOS STOTELĖ PRAMOGŲ ARENOS STOTELĖ

OZAS OZAS

6 MIN

OGMIOS MIESTAS OGMIOS MIESTAS

4 MIN

KATEDROS AIKŠTĖ KATEDROS AIKŠTĖ

10 MIN

IMPULS SPORTO KLUBAS IMPULS SPORTO KLUBAS

3 MIN

AKROPOLIS AKROPOLIS

7 MIN

INVESTICINĖ GRĄŽA

KK STUDIO projekto kūrimo metu buvo pagalvota ir apie tuos, kuriuos domina perspektyvios investicijos. Statistiniais duomenimis, Šnipiškių rajone esančių būstų nuomos kainos stabiliai auga kasmet.

KAIMYNYSTĖ

KK studijos sukurtos šiuolaikiškiems, supratingiems ir draugiškai nusiteikusiems gyventojams. Tikime, kad gražus elgesys, šypsena ir pagarba vienas kitam taps neatsiejama šios bendruomenės dalimi.

KAINA

20-23 KV. M. STUDIJŲ KAINOS PRASIDEDA NUO 2550 EUR/KV. M. PERKANTIEMS STUDIJAS KREDITO PAGALBA ĮMOKA NUMATOMA ŽENKLIAI MAŽESNĖ NEI DABARTINĖS RINKOS NUOMOS KAINA

INFRASTRUKTŪRA

NAUJOS INŽINERINĖS KOMUNIKACIJOS BEI IŠMANUS ŠILDYMAS YPATINGAI SUMAŽINA KOMUNALINIUS MOKESČIUS. O ŠALIA PASTATO ESANTI AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ PADEDA TAUPYTI LAIKĄ.

Žiūrėti
Žiūrėti